Recenzie zaujimavých kníh
Slovakia Forex Forum | Forex komunitné miesto
Slovakia Forex Forum
Forex komunitné miesto
Výsledky 1 do 8 z 8

Vlákno: Recenzie zaujimavých kníh

Super Moderator
    Pridať dátum
    13.02.2018
    Poďakovania
    0
    Poďakované 52 krát v 53 postoch.

Super Moderator
    Pridať dátum
    13.02.2018
    Poďakovania
    0
    dr.Brett N. Steenbarger – Trading na maximum

Super Moderator
    Pridať dátum
    13.02.2018
    Poďakovania
    0
    Kniha: Burza je ich biznis

Super Moderator
    Pridať dátum
    13.02.2018
    Poďakovania
    0
    dr.Brett N. Steenbarger : Trading coach 101 lekcií ako sa stať sám sebe obchodným psychológom

Senior člen
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Naakumulovaný bonus
    0.00 USD
    (Čo to je)
    Poďakovania
    0
    Poďakované 15 krát v 16 postoch.
    Citácia Pôvodne poslal Sasha Zobraziť príspevok
    dr.Brett N. Steenbarger – Trading na maximum
    Tento autor je sám trader a psychológ a preto v tejto knihe nájdete hlavne psychologickú pomoc pre váš trading .Kniha vám ponúka rôzne stratégie a taktiky pre rozvoj vášho tradingu a rôzne kognitívne a behaviorálne metódy ktoré by mali zefektívníť váš trading a skutočne váš trading dostať na maximum ako to je jasné už z názvu.Táto kniha za vás sama nebude robiť obchody ani vám sama nezarobí peniaze nie to musíte vy ,ale dokáže vám v mnohých veciach pomôcť a dať vám návody na ktoré by ste sami nepríšly a pomôcť vám ak aj pomohla mne .

Senior člen
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Naakumulovaný bonus
    0.00 USD
    (Čo to je)
    Poďakovania
    0
    Kniha: Burza je ich biznis
    Začnem tým pozitívnym čo sa mi na tejto knihe páčilo boli zaujimavé myšlienky a zážitky obchodníkov hlavne z ich začiatkov. Najviac ma zaujala v každom rozhovore pasáž kde hovorili o svojich ťažkostiach na začiatku aké prekážky ich čakali a museli prekonávať to je veľmi inšpiratívne hlavne pre začínajúcich obchodníkov aby si nemysleli ,že život sa zo všetkými mazná a zisky skáču len tak bez práce a prekonávaní prekážok . Treba povedať ,že obchodovať dnes z pohodlia kresla a na začiatku 90 rokov to je veľký rozdiel musím uznať ,že keď som si prečítal aké ťažké to mali vtedy obchodníci čí už z brokermi a informáciami o obchodovaní z internetom (platiť 30000 sk mesačne za internet) za to im musím dať skutočne klobúk dolu .Vec ktorá ma na tejto knihe skutočne vytočila boli dve kapitoly venované jednému daňovému poradcovi a vyšetrovateľovi harvardských fondov . Netvrdím ,že tieto témy nie sú zaujímavé pre mňa ,ale v inej knihe nie s názvom z názvom burza je ich biznis !!! . Keď si kúpim knihu BURZA JE ICH BIZNIS tak ma zaujímajú obchodníci a rozhodne nie príbeh účtovníka a vyšetrovateľa čo neobchodujú

7. The Following User Says Thank You to Scalper For This Useful Post:

Neregistrovaný (1 )

Senior člen
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Naakumulovaný bonus
    0.00 USD
    (Čo to je)
    Poďakovania
    0
    dr.Brett N. Steenbarger : Trading coach 101 lekcií ako sa stať sám sebe obchodným psychológom
    Musím povedať ,že je to kniha ktorá ma snáď zo všetkých najviac zaujala svojou hodnotou a myšlienkami a mimoriadnou praktickosťou ktoré sú v nej obsiahnuté .Najviac ma prekvapilo ,že táto kniha vám môže pomôcť nielen z psychologickými problémami v tradingu ,ale sú v nej množstvo informácií užitočných pre váš osobný život . Kniha vám môže pomôcť odhaliť vaše silné a slabé stránky, prekonávať prekážky v tradingu a pomocou praktických rád a riešení a postupov ich aj vyriešiť. Ja knihu trading coach som neprečítal len raz ,ale častokrát si niektoré kapitoly prečítam aj znovu.

Senior člen
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Naakumulovaný bonus
    0.00 USD
    (Čo to je)
    Poďakovania
    0
    Najlepšie Forex knihy o skutočných udalostiach
    Tu si dovolím dať svoj výber troch najlepších kníh o forexe z reálneho života. Príbehy, ktoré sa naozaj udiali očami bezprostredných aktérov.

Jordan Belfort; The Wolf of Wall Street
    Nick Leeson; Rogue Trader
    Simon Kostrava, Forex Case Studies

10. The Following User Says Thank You to Scalper For This Useful Post:

Neregistrovaný (1 )

Povolenia na Odosielanie