Slovakia Forex Forum | Forex komunitné miesto
Slovakia Forex Forum
Forex komunitné miesto
Drahí priatelia! Všetky bonusové programy na fóre sú dočasne pozastavené.       If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.      
    Drahí priatelia! Všetky bonusové programy na fóre sú dočasne pozastavené.       If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.      
Stránka 1 z 3 1 2 3
Výsledky 1 do 10 z 21

Vlákno: Bitcoin

  1. #1 Zbaliť príspevok
    Super Moderator Sasha's Avatar
    Pridať dátum
    13.02.2018
    Príspevky
    713
    Poďakovania
    0
    Poďakované 192 krát v 173 postoch

    Bitcoin

    Máte niekto skúsenosti s bitcoinom alebo s ostatnými kryptomenami?

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  2. Tento používateľ ďakuje Sasha za tento užitočný príspevok:

    Neregistrovaný (1) 

  3. #2 Zbaliť príspevok
    Senior člen Scalper's Avatar
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Príspevky
    420
    Poďakovania
    1
    Poďakované 131 krát v 123 postoch
    Výhoda obchodovania s Bitcoinami oproti klasickým burzám je tá, že nepotrebujete žiadneho brokera. Väčšinou nie sú určené minimálne limity vkladu. Nepotrebujete špeciálny software. S Bitcoinom sa dá obchodovať 24 hodín denne a, v porovnaní s akciami alebo forexom, je veľmi volatilný, vďaka čomu je vhodný aj na krátkodobé špekulácie.

    Na obchodovanie s Bitcoinom sa stačí zaregistrovať na jednej z búrz a otvoriť si účet (väčšina búrz to vyžaduje). Po otvorení účtu už môžete začať aktívne obchodovať.

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  4. #3 Zbaliť príspevok
    Senior člen Marektrader's Avatar
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Príspevky
    263
    Poďakovania
    0
    Poďakované 97 krát v 88 postoch
    Citácia Pôvodne poslal Scalper Zobraziť príspevok
    Výhoda obchodovania s Bitcoinami oproti klasickým burzám je tá, že nepotrebujete žiadneho brokera. Väčšinou nie sú určené minimálne limity vkladu. Nepotrebujete špeciálny software. S Bitcoinom sa dá obchodovať 24 hodín denne a, v porovnaní s akciami alebo forexom, je veľmi volatilný, vďaka čomu je vhodný aj na krátkodobé špekulácie.

    Na obchodovanie s Bitcoinom sa stačí zaregistrovať na jednej z búrz a otvoriť si účet (väčšina búrz to vyžaduje). Po otvorení účtu už môžete začať aktívne obchodovať.
    Ahoj,
    chcel by som sa opýtať či ako to odhaduješ v druhej polovici roka, pôjde cena bitcoina ešte vyššie, alebo sa vráti do tých nízkych hodnôt ako bola predtým?

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  5. #4 Zbaliť príspevok
    Senior člen Scalper's Avatar
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Príspevky
    420
    Poďakovania
    1
    Poďakované 131 krát v 123 postoch
    Citácia Pôvodne poslal Marektrader Zobraziť príspevok
    Ahoj,
    chcel by som sa opýtať či ako to odhaduješ v druhej polovici roka, pôjde cena bitcoina ešte vyššie, alebo sa vráti do tých nízkych hodnôt ako bola predtým?
    No, tak pravdupovediac to neviem odhadnúť, pravdou je že krypto prežilo obdobie, kedy ho niektoré štáty zakázali, kedy finančníci špekulovali, či je to bezpečné, alebo nie a sam neviem aká etapa ho teraz čaká, každopádne s kryptom treba rátať aj do budúcnosti.

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  6. #5 Zbaliť príspevok
    Senior člen Scalper's Avatar
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Príspevky
    420
    Poďakovania
    1
    Poďakované 131 krát v 123 postoch
    Citácia Pôvodne poslal Marektrader Zobraziť príspevok
    Ahoj,
    chcel by som sa opýtať či ako to odhaduješ v druhej polovici roka, pôjde cena bitcoina ešte vyššie, alebo sa vráti do tých nízkych hodnôt ako bola predtým?
    Ahoj, pýtal si sa na cenu bitcoinu, nevedel som to odhadnúť, keďže nemám krištáľovugulu, ale nateraz to vidim pozitívne:Name:  bitcoin.png
Views: 4768
Size:  11.6 KB

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  7. #6 Zbaliť príspevok
    Senior člen Marektrader's Avatar
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Príspevky
    263
    Poďakovania
    0
    Poďakované 97 krát v 88 postoch
    Citácia Pôvodne poslal Scalper Zobraziť príspevok
    Ahoj, pýtal si sa na cenu bitcoinu, nevedel som to odhadnúť, keďže nemám krištáľovugulu, ale nateraz to vidim pozitívne:Name:  bitcoin.png
Views: 4768
Size:  11.6 KB
    Ahoj, videl som, celkom ma to potešilo:-)))), len ktovie ako sa to bude hýbať ďalej?

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  8. #7 Zbaliť príspevok
    Junior Member eurodopyt's Avatar
    Pridať dátum
    07.11.2019
    Príspevky
    1
    Poďakovania
    0
    Poďakované 0 krát v 0 postoch
    Ahoj, základom spoľahlivého obchodovania s kryptomenymi je výber správnej kryptomeny. Nie každá zaručí zisk. Je dobré sledovať vývoj v reálnom čase na grafe s indikátormi. To zaručí prehľad o prekúpenom, alebo pre-predanom trende. Je vždy tragédia vstúpiť do nákupu kryptomien v ich vrchole. Ak chceš obchodovať úspešne treba vstúpiť do začatého trendu.

    Ja mám jedno pravidlo. Sledujem kryptomeny, a nielen tie spopularizované, ale aj tie, ktoré nie sú známe. Momentálne investujem do kryptomeny, ktorá začala v 2014 (Stellar (XLM)). Dosiahla svoj vrchol a jej cena sa dostala na bod budúceho rastu. Vyberám si kryptomeny zo zoznamu TOP 10, ktorý som zverejnil na mojej stránke https://zlucto.blogspot.com/2019/11/...line-kurz.html. Vyhľadám kryptomeny s poklesom ceny a s nízkou nákupnou cenou. Top 100 kryptomien je na tomto linku https://coinmarketcap.com/.

    Som fanúšik online peňaženiek. Používam Skrill (https://account.skrill.com/signup?rid=40545415). Spoločnosť Skrill umožnila nakupovanie kryptomien a kryptomena (Stellar (XLM) sa dá kúpiť za 0,07 USD/ks. Cena sa zatiaľ pohybuje od 0,06 USD/ks. Ja som nakupoval pri cene 0,06 USD za 1500 USD a pri dosiahnutí ceny 0,08 USD/ks som zarobil 200 USD čo je cca 13% zhodnotenie vkladu.
    Last edited by eurodopyt; 07.11.2019 at 12:01.

  9. #8 Zbaliť príspevok
    Senior člen Scalper's Avatar
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Príspevky
    420
    Poďakovania
    1
    Poďakované 131 krát v 123 postoch
    Bitcoin opäť dokazuje, že sa nejedná o bezpečný prístav. Najznámejšia kryptomena dnes klesá o 20% a obchoduje sa na najnižšej úrovni od mája 2019. Kryptomena sa v jednom bode dokonca obchodovala pod úrovňou 6 000 dolárov. Bitcoin sa však snaží zotaviť sa z poklesu. Aký je váš odhad pre najbližšie dni, týždne? dokáže sa z tohoto zotaviť?Name:  bitcoin-usd-380-240-2dny.png
Views: 4702
Size:  9.1 KB

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  10. #9 Zbaliť príspevok
    Senior člen Marektrader's Avatar
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Príspevky
    263
    Poďakovania
    0
    Poďakované 97 krát v 88 postoch
    Citácia Pôvodne poslal Scalper Zobraziť príspevok
    Bitcoin opäť dokazuje, že sa nejedná o bezpečný prístav. Najznámejšia kryptomena dnes klesá o 20% a obchoduje sa na najnižšej úrovni od mája 2019. Kryptomena sa v jednom bode dokonca obchodovala pod úrovňou 6 000 dolárov. Bitcoin sa však snaží zotaviť sa z poklesu. Aký je váš odhad pre najbližšie dni, týždne? dokáže sa z tohoto zotaviť?Name:  bitcoin-usd-380-240-2dny.png
Views: 4702
Size:  9.1 KB
    Kryptomeny si minulý štvrtok a piatok odbili svoj veľký dump a momentálne už niekoľko dní konsolidujú. Bitcoin tak za posledný týždeň stratil približne tretinu svojej hodnoty a padol z cca 8 000 USD na súčasných 5 300 USD. Mnohí na kryptomeny nadávajú a tvrdia, že Bitcoin zlyhal. No nie všetko je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Kryptomeny si v porovnaní s akciovými trhmi vôbec nevedú zle. Iste, pokles o 50% zabolí, no pre krypto no nie je nič neobvyklé. Pád akciových indexov o 33% je však podstatne horší a rozhodne veľmi neobvyklý. Svetová ekonomika je na tom zle.

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  11. Tento používateľ ďakuje Marektrader za tento užitočný príspevok:

    Neregistrovaný (1) 

  12. #10 Zbaliť príspevok
    Senior člen Scalper's Avatar
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Príspevky
    420
    Poďakovania
    1
    Poďakované 131 krát v 123 postoch
    Bitcoin počas krízy
    Počas tvrdého prepadu spred 2 mesiacov síce Bitcoin pomerne tvrdo spadol, ale následne sa spamätal a dokonca od začiatku roka spravil oveľa väčšie zhodnotenie ako hociktoré iné aktívum. JPMorgan tento fakt berie ako veľmi pozitívny. Ak by aj v budúcnosti prišla podobná kríza, tak BTC môže byť bezpečné aktívum, v ktorom bude chcieť mať každý odloženú aspoň časť zo svojho portfólia. K cenovému rastu BTC môžu pomôcť aj zvyšujúce sa náklady na ťažby, ktoré navyšujú vnútornú hodnotu tohto aktíva.

    „Bitcoin sa málokedy obchoduje pod výrobnými nákladmi. Ani veľký prepad na trhu z marca nijako neohrozil toto aktívum. Po veľkom poklese sa veľmi rýchlo spamätal a teraz láme rekordné zisky. Presne takéto aktíva potrebujeme.“

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  13. Tento používateľ ďakuje Scalper za tento užitočný príspevok:

    Neregistrovaný (1) 

SPrihlásiť sa do tohto vlákna (11)

Povolenia na Odosielanie

  • Nemôžete uverejňovať nové vlákna
  • Nemôžete odoslať odpovede
  • Nemôžete uverejňovať prílohy
  • Nemôžete upravovať svoje príspevky
  •