Citácia Pôvodne poslal Marektrader Zobraziť príspevok
Ahoj scalper,

chcel by som ťa prostredníctvom tohto fóra osloviť, sledujem ťa a nadobudol som pocit, že forexu rozumieš, chcel by som ťa poprosiť či by si bol ochotný ma zasvätiť do tajov tejto forex stratégie
Táto forex stratégia je považovaná za agresívnu a je to najrýchlejšia možnosť ako môže človek obchodovať.
Pozostáva z frekventovaného obchodovania s malými objemami pri malej zmene ceny s limitovaným rizikom. Obchodník, ktorý obchoduje scalpy otvára a zatvára pozície v krátkom časovom intervale, rádovo v sekundách až minútach.Táto forex technika sa často robí pri vysokej páke a zameriava sa hlavne na obchodovanie na forexovom trhu.
Zo začiatku je lepšie scalpovať na demo účte aby si si bezpečne otestoval stratégiu. Uisti sa či máš dosť času na obchodovanie a či ťa naozaj láka možnosť obchodovať menové páry. Forex scalping si vyžaduje permanentný prehľad o trhu.
Aj keď každý scalper má svoju vlastnú forex scalping stratégiu, väčšina sa ešte pred tým ako vstúpia do pozícií zameria hlavne na kľúčové úrovne dňa, ekonomický kalendár a hodnoty supportov a rezistenci.