Slovakia Forex Forum | Forex komunitné miesto
Slovakia Forex Forum
Forex komunitné miesto
Drahí priatelia! Všetky bonusové programy na fóre sú dočasne pozastavené.       If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.      
    Drahí priatelia! Všetky bonusové programy na fóre sú dočasne pozastavené.       If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.      
Výsledky 1 do 3 z 3

Vlákno: Partnerský program fóra

  1. #1 Zbaliť príspevok
    Administrator Administrator's Avatar
    Pridať dátum
    26.01.2018
    Príspevky
    33
    Poďakovania
    5
    Poďakované 7 krát v 3 postoch

    Partnerský program fóra

    Partnerský program fóra
    Partnerský program pre Forex Forum Slovakia


    1. Výška partnerskej odmeny závisí od toho, ako dlho boli na fóre zaregistrovaní odporúčaní priatelia v čase pripísania ich bonusov. Partnerské provízie sú teda vypočítané v percentách z ich bonusov za príspevky:

    - Registrácia odporúčaného priateľa do 1 roka prináša 25% províziu
    - Registrácia odporúčaného priateľa od 1 roka do 2 rokov prináša províziu vo výške 12,5%

    V prípade, že boli zaregistrovaní na fóre viac ako 2 roky, provízia za príspevky nie je pripísaná

    2.Pravidlá účasti
    Ak sa chcete zapojiť do partnerského programu, je potrebné sa zapojiť do kampane s názvom Bonusy za príspevky a pripojiť účet k svojmu profilu. Nie je potrebná žiadna ďalšia registrácia pre partnerský program.

    3.Partnerské odkazy nájdete v záložke partnerský program v profile.Existuje niekoľko druhov partnerských odkazov.Partnerský odkaz na fórum umožňuje partnerovi pozvať priateľov na fórum. Tento odkaz je pripravený na použitie.Partnerský odkaz na webovú stránku InstaForex umožňuje partnerovi prilákať priateľov do InstaForexu. Ak chcete použiť tento odkaz, mali by ste namiesto znakov XXXX zadať svoj partnerský InstaForex kód. Po zaregistrovaní sa ako partner spoločnosti InstaForex dostanete tento
    kód. https://secure.instaforex.com/en/aff...on?type=trader

    Spoločný partnerský odkaz na fórum a InstaForex umožňuje partnerovi prilákať klientov na portál MT5 a InstaForex. Podobne ako v predchádzajúcom prepojení, musíte byť zaregistrovaný ako instaForex partner a mať partnerský odkaz.

    4.Uistite sa, že používate iba schválené spôsoby na propagáciu vášho partnerského odkazu.
    Pre partnerov je zakázané:
    - Propagovať fórum ako webový zdroj na tvorbu textov za poplatok- ponúknuť vyššiu odmenu za účtovanie ako je uvedené v odseku 1
    - Posielať svoje vlastné partnerské odkazy v reakcii na súkromné správy účastníkov fóra
    - Povzbudzovať účastníkov fóra k otvoreniu nového účtu pod svojim partnerským odkazom
    Vlastníkom webových stránok sa odporúča inštalovať banner nášho fóra s vloženým partnerským linkom. Okrem toho môže byť pridružené prepojenie propagovanie na rôznych internetových zdrojoch, fórach a blogoch. Bolo by dobré zdieľať informácie o fóre s priateľmi a známymi. Môžu byť pozvaní na registráciu prostredníctvom poskytnutého partnerského odkazu.

    5. Partnerské bonusy sú pripísané v priebehu prvých desiatich dní v mesiaci v súlade s výsledkami predchádzajúceho mesiaca.Partnerské bonusy nie sú pripísané v rovnakom čase s bonusmi za príspevky.

    6. V prípade, že je klient priradený prostredníctvom partnerského odkazu z rovnakej IP adresy, tento klient je vylúčený z partnerského programu.

    7. Je zakázané získavať bonusy z účtov účastníkov partnerského programu a z účtov bezprostredných príbuzných. Okrem toho nemôžu byť zaregistrované ako sprostredkovanie.

    8. InstaForex si vyhradzuje právo vylúčiť niektoré účty z bonusových kampaní na fóre v nasledujúcich situáciách. Ak sa niektoré registračné údaje účtu účastníka partnerského programu zhodujú s údajmi o registrácii účtu jeho prihláseného klienta alebo ak sa na obchodný účet sprostredkovania a partnera používa rovnaká adresa IP, takéto účty sa považujú za podozrivé.

    9.FAQ
    9.1.Užívateľ sa zaregistroval prostredníctvom môjho partnerského odkazu, ale ešte sa nezobrazil v zozname mojich odporúčaní. Prečo?
    Existujú dva dôvody:
    a) Používateľ sa už zaregistroval, ale zatiaľ neklikol na aktivačný odkaz v e-maile, ktorý bol prijatý po registrácii.
    b) Používateľ už klikol na niekoho partnerský odkaz skôr, ktorý by mohol byť pod bannerom alebo widget na ľubovoľnej webovej stránke. Takže tento používateľ mohol byť už odkázaný niekým iným.

    9.2. Uvedený používateľ zmizol zo zoznamu mojich odporúčaných priateľov.Takýto používateľ musí byť zakázaný. Ak áno, opäť sa zobrazí v zozname vašich používateľov po uplynutí blokovacieho obdobia.

    9.3.Ako môžem zistiť, kto ma odkázal na fórum? Administratíva neinformuje používateľov fóra o tom, kto ich presne odkázal na fórum.

    9.4.Ako môžem skontrolovať, či je môj partnerský link platný?
    a) Vymažte cookies prehliadač alebo prejdite na fórum prostredníctvom prehliadača, ktorý ste nikdy nepoužili na zadanie MT5
    b) Kliknite na vaše prepojenie
    c) Prejdite na registračnú stránku
    http://www.forexdengi.com/register.php a skontrolujte, či sa v poli
    Referrer nachádza vaše meno

    *Táto ponuka nie je dostupná klientom instaforex.eu, ktorý je regulovaný EÚ.

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  2. Tento používateľ ďakuje Administrator za tento užitočný príspevok:

    Neregistrovaný (1) 

  3. #2 Zbaliť príspevok
    Junior Member jasmiebhree6's Avatar
    Pridať dátum
    08.09.2021
    Príspevky
    2
    Poďakovania
    0
    Poďakované 2 krát v 1 postoch.
    Ahojte! Ja osobne milujem forex obchodovanie, je to podľa mňa trh veľmi živý a je zábava sledovať ako sa pohybujú kurzy vzhľadom na fungovanie svetovej ekonomiky. Myslím si, že každý kto chce skúsiť investovanie a obchodovanie za účelom finančných ziskov by mal aspoň raz skúsiť forex obchodovanie. Je to pritom také jednoduché, stačí si len nájsť toho správneho partnera a pozerať sa ako vám narastajú vaše stocks. Mojim partnerom je dlhodobo táto jedna aplikácia, kde mám dosah na všetko, čo potrebujem vedieť. A dokonca je aj v slovenskom jazyku.
    Last edited by jasmiebhree6; 09.11.2021 at 12:51.

  4. #3 Zbaliť príspevok
    Super Moderator Alex Insta's Avatar
    Pridať dátum
    13.02.2018
    Príspevky
    278
    Poďakovania
    1
    Poďakované 84 krát v 80 postoch
    Citácia Pôvodne poslal jasmiebhree6 Zobraziť príspevok
    V roku 2016 som to robil a dostával som veľké prémie, pretože mám určité marketingové a reklamné zručnosti na profesionálnej úrovni, ale chcel by som vedieť, koľko by som mohol za túto prácu dostávať neustále?
    Dobrý deň.ktorú pracu máte kontrektne na mysli?

    Best regards

    Alex

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


SPrihlásiť sa do tohto vlákna (27)

Povolenia na Odosielanie

  • Nemôžete uverejňovať nové vlákna
  • Nemôžete odoslať odpovede
  • Nemôžete uverejňovať prílohy
  • Nemôžete upravovať svoje príspevky
  •