Slovakia Forex Forum | Forex komunitné miesto
Slovakia Forex Forum
Forex komunitné miesto
Drahí priatelia! Všetky bonusové programy na fóre sú dočasne pozastavené.       If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.      
    Drahí priatelia! Všetky bonusové programy na fóre sú dočasne pozastavené.       If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.      
Výsledky 1 do 1 z 1

Vlákno: Bonus za príspevok: F.A.Q.

  1. #1 Zbaliť príspevok
    Administrator Administrator's Avatar
    Pridať dátum
    26.01.2018
    Príspevky
    33
    Poďakovania
    5
    Poďakované 7 krát v 3 postoch

    Bonus za príspevok: F.A.Q.

    Q: Čo je to bonus?
    A: Bonus je peňažná odmena za komunikáciu na našom fóre. Kampaň je sponzorovaná partnerom titulu - spoločnosťou InstaForex. Cieľom tejto kampane je nechať začiatočníkov na Forexe vyskúšať si svoje zručnosti v reálnom obchodovaní na finančných trhoch bez investovania vlastných prostriedkov. Pre skúsenejších obchodníkov je tento bonus len príjemným darom pre ich prínos pri vývoji fóra.Ďalšie informácie o bonusovej kampani nájdete na tejto stránketopic(http://www.forex09.com/forumdisplay....ements-Section)

    Q:Ako môžem získať bonus?
    A: Ak chcete získať bonus, musíte si otvoriť obchodný účet () v spoločnosti InstaForex a pripojiť ho k vášmu účtu Chine Forex Forum . Bonusy, ktoré ste nahromadili počas jedného mesiaca, sa pripíšu počas prvého týždňa nasledujúceho mesiaca.

    Q:Môžem vybrať bonus z môjho obchodného účtu?
    A:Nie, nemôžeš. Iba zisk dosiahnutý nad sumou bonusu môže byť vybratý.

    Q:Mala by som vložiť vklad na môj účet pre získanie bonusu?
    A:Nie, nie je potrebné robiť žiadny vklad pre získanie bonusu. Ak však chcete vložiť ďalšie finančné prostriedky, je to povolené.

    Q:Aká je výška bonusu? Je výška bonusu závislá od príspevkov?
    A: Základná suma bonusu je 20 centov za príspevok spĺňajúci podmienky kampane. V sekcii "Voľný dialóg" je bonusová suma 10 centov. Publikovanie v sekciách Fórum Administratívny obsah, Reklamy a Forex Signals sa nezahŕňaju do tejto kampane.

    Q:Nemôžem pripojiť môj obchodný účet na môj účet na fóre. Kde je chyba??
    A: Existujú tri dôvody tohto zlyhania. Najprv sa uistite, že zadávate správne číslo účtu a heslo. Po druhé, môže dôjsť k chybe v dôsledku toho, že váš účet nebol zaregistrovaný pod odkazom partnera fóra. Ak to chcete vyriešiť, zaregistrujte nový obchodný účet a do poľa "Affiliate kód" vložte slovo "portálforum" (bez obrátených čiar). A nakoniec, ak je váš účet už pripojený k akémukoľvek inému fóru, ktoré sponzoruje InstaForex, nebudete získať bonusy z China Forex Forum.

    Q:Mám účty v iných fórach sponzorovaných spoločnosťou InstaForex. Môžem získať bonusy zo všetkých týchto fór?
    A:Nie, nemôžete.

    Q:Ak chcem pripojiť účet, musím zadať heslo obchodného účtu. Je to bezpečné?
    A: Bohužiaľ nie je možné pripojiť účet inak než zadaním hesla obchodníka kvôli špecifikám platformy MetaTrader4. Bezprostredne po pripojení sa odporúča zmeniť heslo používateľa.

    Q:Môžem zmeniť priložený účet za iný?
    A:Áno, môžete, ale len za 2 mesiace po pripojení vášho bežného účtu.
    Q:Môžem preniesť svoj bonus na iný účet (môj, rodinný príslušník, priatelia, kamaráti)?
    A: Nie, nemôžete.

    Q:Čo sa stane, keby som nepridal / a žiadny účet do môjho profilu? Zmiznú bonusy??
    A:Ak sa používateľovi nepodarilo pripojiť obchodný účet k svojmu profilu počas mesiaca, jeho bonusy vypršia v nasledujúcom mesiaci.

    Q:Ako sa odhaduje bonus? Čo sa stane, ak stratím bonusové peniaze v dôsledku neúspešného obchodovania? Mala by som to obchodovať naspäť?
    A:Sú tri možnosti.
    1) Obchodovanie bolo neúspešné, na účte však nebolo žiadne zastavenie. V takomto prípade sú bonusové peniaze sumarizované a môžete získať len zisk nad bonusovou sumou. Pozrime sa na príklad. Po prvom mesiaci bolo na účet pripísané $ 50 bonusových peňazí. V dôsledku neúspešného obchodovania v okamihu pripísania bonusu za druhý mesiac zostal na účte 20 USD. Za druhý mesiac bol pripísaný bonus vo výške 70 USD, takže celkový zostatok na účte je 90 USD. Celková suma pripísaných bonusov je však 50 USD + 70 USD = 120 USD, musíte získať zisk viac ako 120 USD.
    2) Obchodovanie na účte bolo neúspešné a na účte bolo zastavené. V tomto prípade je zrušená povinnosť sumárneho bonusu a môžete získať zisk z bonusu pripísaného v druhom mesiaci. Pozrime sa na ďalší príklad. Za prvý mesiac bolo pripísaných 50 USD. Výsledkom ukončenia v deň pripísania bonusu za druhý mesiac bol účet na účte $ 2. 70 USD bolo pripísaných na druhý mesiac a celkový zostatok na účte bol 72 USD. Keďže v prvom mesiaci došlo k zastaveniu, môžete vybrať celý zisk nad 70 USD.
    3) Cenový bonus pre akúkoľvek súťaž China Forex Forum pripísaný na priložený účet ruší body 1-2 pre tento účet.


    Na konci prvého mesiaca získate bonus $ 49 za príspevky a $ 1 za súťaž. Kvôli nešťastiu v obchodovaní (stop-out), v deň pripísania bonusu za druhý mesiac, mali ste len bonus $ 2. Za druhý mesiac získate bonus za príspevky v hodnote 70 USD a celkový zostatok sa stane 72 USD. Ak chcete vybrať zisk dosiahnutý nad sumou bonusov, mali by ste mať na svojom obchodnom účte celú sumu všetkých pripísaných bonusov alebo 120 USD a zisk.

    Q: Čo robiť, ak je to už prvý (druhý, tretí, štvrtý ...) deň nového mesiaca, ale stále som nedostal svoj bonus? Možno by som mal kontaktovať všetkých správcov, moderátorov a predstaviteľov InstaForex tímu, že som im poslal PM s požiadavkou, aby mi poskytli môj bonus? Možno by som mal šíriť otázku "Kde je môj bonus" v každej téme fóra? Možno na mňa zabudli? Možno som bol podvedený ???
    A:Nie. To by ste nemali robiť za žiadnych okolností. To nepovedie k urýchleniu procesu bonusového pripísania, ale prinesie ďalšiu prácu administratíve a spoločnosti InstaForex. Ak ste priložili svoj obchodný účet k profilu vášho fóra, nepochybne získate svoj bonus čoskoro. Jednoducho skontrolujte svoj obchodný účet raz za deň. Bonusy sa zvyčajne pripíšu v prvom týždni každého mesiaca.

    Q:Môžem doplniť bonusový účet vlastnými peniazmi? Môžem pripojiť môj existujúci účet s mojimi finančnými prostriedkami?
    A: Je to možné technicky. Mali by ste však brať do úvahy, že ak sú na účte spojené peniaze a peniaze vlastného obchodníka, v prípade neúspešného obchodovania sa vlastné peniaze obchodníka považujú za vynakladané v prvom kole.
    Napríklad 50 USD bonusových peňazí bolo pripísaných na účet obchodníka. Okrem toho tento účet doplní svojimi vlastnými 50 USD. Celkový zostatok je 100 EUR. V dôsledku neúspešného obchodovania je na účte zostatok 50 USD. Môže obchodník stiahnuť svoje 50 USD? Odpoveď je nie, pretože vlastné peniaze obchodníka sa počítajú ako vynaložené v prvom rade. Preto dôrazne odporúčame, aby ste nekombinovali bonusy a svoje vlastné peniaze na jedinom účte, ak ste začiatočník a / alebo si nie ste istí svojimi obchodnými výsledkami. Rozdeľte svoje bonusové účty a účty doplnené o vlastné prostriedky.

    Q:Propagujem fórum medzi mojimi priateľmi (návštevníci môjho webu / blogu ...). Môžem mať z toho prospech?
    A:Samozrejme! Máme záujem o šírenie informácií o našom fóre na internete. A odmeňujeme tých, ktorí na to trávia čas. Fórum má vlastný partnerský program, ktorý vám poskytuje 10-centový bonus na každý príspevok vášho odporúčania. Viac aktívnych odporúčaní - znamená,že dostanete viac bonusov .

    Q:Kde môžem skontrolovať moje bonusové štatistiky?
    A:Zadajte CP používateľa, kliknite na možnosť "Bonus za účtovanie". Všetky bonusové informácie, ktoré potrebujete, nájdete tu.

    Q:Bonusové čiastky v mojom profile a pod mojim avatarom sú odlišné. prečo?
    A:Bonusová čiastka sa aktualizuje raz za 30 minút v profile a raz za deň pod avatarom.

    Q:Niekedy si všimnem, že môj bonus je menší ako by mal byť? Prečo to bolo znížené?
    A:Naše fórum je miesto pre komunikáciu, nie miesto na získanie pevnej platby. Bonus je darček, ktorý môže byť zrušený moderátorom, ak si myslí, že vaše správy nespĺňajú podmienky kampane alebo sú v rozpore s témou .

    Q:Kde môžem nájsť svoje odporúčania a ako môžem vidieť ich zárobky?
    A:Zadajte svoj profil a kliknite na kartu Partnerský program. Nájdete tu zoznam všetkých vašich odporúčaní a koľko ste si zarobili zo svojich príspevkov.

    Q:Odkázal som nového člena, ale nevidím ho v štatistike svojho partnera. Čo je zle?
    A:Keďže na fóre je aktívny systém validácie členov, vaše odporúčanie sa zobrazí v štatistikách vášho partnera až po tom, ako dostal 10 schválených príspevkov.

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  2. Tento používateľ ďakuje Administrator za tento užitočný príspevok:

    Jana (05.01.2022) 

Povolenia na Odosielanie

  • Nemôžete uverejňovať nové vlákna
  • Nemôžete odoslať odpovede
  • Nemôžete uverejňovať prílohy
  • Nemôžete upravovať svoje príspevky
  •