Slovakia Forex Forum | Forex komunitné miesto
Slovakia Forex Forum
Forex komunitné miesto
Drahí priatelia! Všetky bonusové programy na fóre sú dočasne pozastavené.       If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.      
    Drahí priatelia! Všetky bonusové programy na fóre sú dočasne pozastavené.       If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.      
Stránka 2 z 2 1 2
Výsledky 11 do 18 z 18

Vlákno: Trading room.

  1. #11 Zbaliť príspevok
    Super Moderator Sasha's Avatar
    Pridať dátum
    13.02.2018
    Príspevky
    713
    Poďakovania
    0
    Poďakované 192 krát v 173 postoch

    Trading room.

    Trading room a live obchodovanie.

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  2. Tento používateľ ďakuje Sasha za tento užitočný príspevok:

    Neregistrovaný (1) 

  3. #12 Zbaliť príspevok
    Senior člen Scalper's Avatar
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Príspevky
    420
    Poďakovania
    1
    Poďakované 131 krát v 123 postoch
    Citácia Pôvodne poslal RomanFX Zobraziť príspevok
    Pozdravujem obchodníkov

    začínam tiež s Forexom a chcem poďakovať za toto fórum. Robil som nejakú dobu akcie a teraz po roku pauzy sa vraciam opäť k trhom ale tentoktát k menovým. Dúfam, že mi to pôjde a že nebude vadiť, keď sa tu občas spýtam na otázky skúsenejších a o nejaké tie rady.
    Ahoj,chcem sa opýtať a ktoré menové páry obchodujes a aké obchodné systémy pozívas (ppr. indikátory). Obchodujes na MT4 alebo MT5_

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  4. #13 Zbaliť príspevok
    Senior člen Marektrader's Avatar
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Príspevky
    263
    Poďakovania
    0
    Poďakované 97 krát v 88 postoch
    Ahoj, chcel by som sa opýtať, či máte niekto skúsenosti s v úvodzovkách:-))) jednoduchou obchodnou stratégiou -Stratégia prelomenia horizontálneho Trendového tunela. Páči sa mi na nej, že nemusím používať žiadne indikátory a je použiteľná pre hociktorý menový pár.

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  5. #14 Zbaliť príspevok
    Senior člen Marektrader's Avatar
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Príspevky
    263
    Poďakovania
    0
    Poďakované 97 krát v 88 postoch
    Ahoj, kde sledujete ekonoické forex správy? Je dobré vsupovať do obchodu hneď po vyhlásení, alebo je lepšie počkať na ukľudnenie trhu?

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  6. #15 Zbaliť príspevok
    Senior člen Scalper's Avatar
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Príspevky
    420
    Poďakovania
    1
    Poďakované 131 krát v 123 postoch
    Citácia Pôvodne poslal Marektrader Zobraziť príspevok
    Ahoj, kde sledujete ekonoické forex správy? Je dobré vsupovať do obchodu hneď po vyhlásení, alebo je lepšie počkať na ukľudnenie trhu?
    Pokiaľ ide o forex spravodajstvo jednoznačne potrebné sledovať ekonomický kalendár, môj najobľúbenejší je forex factory, poskytuje mi prehľad o dôležitých fundamentálnych správach z jednotlivých krajín. Prehľadné forex spravodajstvo je základ pre obchodníka. čo sa týka obchodovania správ je lepšie počkať ma ukľudnenie a pozrieť sa na to, akým smerom sa cgce trh uberať po vyhlásení správy

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  7. #16 Zbaliť príspevok
    Senior člen Marektrader's Avatar
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Príspevky
    263
    Poďakovania
    0
    Poďakované 97 krát v 88 postoch
    Chcem sa opýtať skúsených obchodníkov, že keby začínali teraz obchodovať ako by postupovali? Je niečo co by zmenili?

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  8. #17 Zbaliť príspevok
    Senior člen Scalper's Avatar
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Príspevky
    420
    Poďakovania
    1
    Poďakované 131 krát v 123 postoch
    Citácia Pôvodne poslal Marektrader Zobraziť príspevok
    Chcem sa opýtať skúsených obchodníkov, že keby začínali teraz obchodovať ako by postupovali? Je niečo co by zmenili?
    Hello, maximálny dôraz by som od začiatku kládol na obchodovanie portfólií. Väčšina obchodníkov začína s obchodovaním jediného trhu, jediného timeframe a jediného systému. Má to svoju logiku v štýle: začnem jednoducho a "komplexnejší" nástroje pridám neskôr. Podobný prístup bohužiaľ zvádza k tomu, že sa obchodníci často snažia nájsť v trhoch logiku, ktorá tam nie je. Obchodovanie je o dlhodobých pravdepodobnostiach. Ak budete študovať prílišné detaily jediného trhu a snažiť sa v ňom "perfektne orientovať", budete sa v nich snažiť objaviť niečo, čo tam nikdy nebude. Sledovanie jedného trhu a prístupu je paradoxne tiež veľmi náročné psychicky. Často je potrebné dlho čakať, až sa bude opakovať obchodovaná situácia, je treba veľa trhy testovať a chápať, ako sa mení. A dokázať sa zmenám prispôsobiť.
    Pri obchodovaní viacerých trhov a systémov začne obchodník venovať dôraz úplne iným hodnotám. Začne skutočne riadiť risk na základe dlhodobých pravdepodobnosťou a chápať, že pre reálne zarábaní peňazí nie sú potrebné perfektné systémy. Stačí aj tie "priemerné". Paradoxne môže obchodník naraz dosahovať stabilnejších obchodných výsledkov, pretože v priebehu času "vždy niečo funguje".

    Každý začiatočník má tendencie hľadať pre svoju prácu "perfektný a 100% nástroje". Rozdiel ale je, či svoju pozornosť zameria na pilovanie vstupov a výstupov jediného systémov alebo túto pozornosť venuje práci na riadenie celého portfólia. Rozdiel vo výsledku je z mojej skúsenosti priepastný. Tot vsio:-))))))

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  9. Tento používateľ ďakuje Scalper za tento užitočný príspevok:

    Neregistrovaný (1) 

  10. #18 Zbaliť príspevok
    Senior člen Scalper's Avatar
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Príspevky
    420
    Poďakovania
    1
    Poďakované 131 krát v 123 postoch
    V posledných dňoch sa stalo na trhoch toľko vecí, že jeden človek ich nemôže poriadne snáď ani vymenovať. Strach, panika, neistota ... to sú asi správne slová, ktoré vystihujú súčasnú situáciu a ktorých obsah de facto môže za nevídané prepady ako cien komodít, indexov, akcií a ja ani neviem čoho všetkého. Ako obchodujete v tomto období vy? Obchodujete vôbec? Má význam teraz neobchodovať, alebo naopak da sa na to zarobiť?

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


  11. #19 Zbaliť príspevok
    Senior člen Marektrader's Avatar
    Pridať dátum
    15.05.2019
    Príspevky
    263
    Poďakovania
    0
    Poďakované 97 krát v 88 postoch
    Citácia Pôvodne poslal Scalper Zobraziť príspevok
    V posledných dňoch sa stalo na trhoch toľko vecí, že jeden človek ich nemôže poriadne snáď ani vymenovať. Strach, panika, neistota ... to sú asi správne slová, ktoré vystihujú súčasnú situáciu a ktorých obsah de facto môže za nevídané prepady ako cien komodít, indexov, akcií a ja ani neviem čoho všetkého. Ako obchodujete v tomto období vy? Obchodujete vôbec? Má význam teraz neobchodovať, alebo naopak da sa na to zarobiť?
    Hello, ja osobne ako obchodník s menšími skúsenosťami som zatiaľ prerušil obchodovanie na Forexe. Myslím že v teraz nám neostáva nič iné veriť, že situáciu, ktorá nastala dostaneme čím skôr pod kontrolu a minimalizujeme tým všetci straty.

    Hoci je obchodovanie na finančných trhoch vysoko rizikové, ak si zvolíte správny prístup, môže vám priniesť príjem navyše. Výberom spoľahlivého brokera, ako je InstaForex, získate prístup na medzinárodné finančné trhy a otvoríte si cestu k finančnej nezávislosti. Zaregistrovať sa môžete tu.


SPrihlásiť sa do tohto vlákna (1)

Otvorené

Povolenia na Odosielanie

  • Nemôžete uverejňovať nové vlákna
  • Nemôžete odoslať odpovede
  • Nemôžete uverejňovať prílohy
  • Nemôžete upravovať svoje príspevky
  •