Name:  ItfCVEk.jpg
Views: 13
Size:  18.5 KB

Crypto Stake je prvá decentralizovaná platforma pre hazardné hry svojho druhu, ktorá dáva užívateľom na celom svete možnosť staviť na športové podujatia odkiaľkoľvek a pomocou ľubovoľného spôsobu platby.

Pre mnohých krypto-nadšencov je to skutočne dlho očakávaný projekt, ktorý by mohol posunúť krypto-stávkovanie na úplne novú úroveň. Krypto stávka vám umožňuje uzatvárať stávky pomocou bitcoínov a 8 ďalších populárnych kryptomien.

Je rýchla a jednoduchá na registráciu a navyše ju prevádzkuje skvelý tím so špičkovým zabezpečením, skvelým používateľským rozhraním a jednoduchým používaním. Okrem toho môžete komunikovať s ostatnými používateľmi a rozprávať sa o svojich stávkach, čo z neho robí zábavnú a sociálnu platformu pre športové stávkovanie a platenie kasínových hier!


Vývojári platformy majú na mysli jeden cieľ – poskytnúť používateľom slobodu stávkovania a hrania kasínových hier pomocou kryptomien, bez obmedzení! Používatelia Crypto Stake Ecosystem tak môžu využívať výhody širokej škály bežne používaných kryptomien (ETH, BTC, BNB, USDT, atď.). Okrem toho sa môžete rozhodnúť vymeniť akékoľvek iné aktívum za pôvodný kryptografický token (CST) a použiť ho namiesto toho.

Iné platformy zvyčajne integrujú platby iba v 1-2 kryptomenách, ale s Crypto Stake je počet aktív, ktoré možno použiť, takmer neobmedzený.

„Veríme, že máme najlepšiu platformu pre krypto hazardné hry dostupnú online“

Navštívte našu webovú stránku, najväčšiu online krypto stávkovú platformu.

Crypto-Stake.io

Twitter: twitter.com/cryptostake1
Telegram: t.me/cryptostakechat
Discord: discord.gg/mMnMEtEA